725 069 198 nebo 533 433 981
Již 6413 lidí u nás načerpalo novou energii
Komplexní centrum rehabilitace Brno Rezervovat online

Služby


Fyzioterapie

Ambulantní fyzioterapie je zaměřena preventivně i léčebně. Je určena pro klienty s chronickými bolestmi pohybového aparátu, k prevenci vzniku těchto bolestí.

Nabízíme individuálně sestavené preventivní edukační programy, jejich cílem je naučit klienty kompenzovat každodenní stereotypní přetěžování pohybového aparátu.

Více informací

Hydroterapie, termoterapie (původní koupele)

Termoterapie má výborné výsledky při léčbě pohybového aparátu, k teplým zábalům používáme směs léčivého bahna, spolu s parafínem. Obklady se přikládají na vyčištěnou kůži a trvají 20 min. V hydroterapii používáme směsi speciálních solí v celotělové vířivce, vanách či vířivkách na ruce a nohy. Koupele napomáhají optimalizaci svalového tonu, zlepšení krevního oběhu s urychlením toku lymfy. Vhodné pro všechny diagnózy. Účinná terapie při rozcvičování kloubů po úrazech, nebo  vertebrogenních potížích.

Více informací

Skupinové programy

Důležitou součástí ambulantní i rehabilitační péče je skupinové cvičení, které navazuje na individuální fyzioterapii. Skupina obsahuje maximálně 6-8 klientů, cvičení je vždy vedeno zkušeným fyzioterapeutem.

Více informací

Program terapie chronické bolesti zad

Speciálně sestavné programy Neurac (neuromuskulární aktivace). Jeho podstatou je aktivní spolupráce klienta a terapeuta na základě přesného funkčního vyšetření na počátku terapie. Redcord systém umožňuje velmi přesné funkční vyšetření klientů. Následná terapie je soustředěna na nalezené „slabé články“. Léčba je velmi individuální a terapie umožňuje každému klientovi aktivní přístup v úrovni jeho schopností. Léčba je co nejvíce zacílená na postiženou funkci a tím je většinou velmi efektivní.

Více informací

Program fyzioterapie sportovců
 

Trénink s Redcordem umožňuje třídimenzionální civčení s vysokým zaměřením na specifické sportovní situace. Cvičení zlepšuje sílu, svalovou vytrvalost, rovnováhu, koordinaci a stabilizaci trupu. Studie ukazují, že cvičení v lanech Redcord zlepšují sportovní výkonnost více nežli tradiční posilovací trénink. Při většině sportovních odvětví je energie a síla produkována v oblasti trupu a přenášena do skoku či hodu. Bez silných trupových svalů budou kontrola a přenos potřebné energie sníženy. Výsledkem takového deficitu může docházet ke zhoršení výkonu nebo ke zranění.

Více informací

Rezervovat online

Rezervace

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Služba*
Hydroterapie
Masáže
Rehabilitace
Skupinová cvičení
Podrobnosti rezervace - termín atd.*